images (21)

Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

Flo ayakkabı markasını diğer markalardan farklı kılan Flo ayakkabı modellerine baktığımızda her ortama her tarza ve en önemlisi ise her bütçeye uygun ürünler sunması ve sürekli kendisini yenileyerek ürün yelpazesini her geçen gün daha çok genişletmesi. Flo ayakkabı modelleri  kullanım alanına göre Abiye Comfort ,Casual, Sport, Sandalet-Terlik ,Dress, Outdoor gibi çeşitlere ayrılır.Şimdi gelin ürün guruplarına göre bu modeller üzerinde biraz konuşalım  Casual, erkek-bayan ayakkabı modellerinde bu guruba giren ürünler spor rahat tamamen doğal malzeme ya da deriden üretilmiş modeller. Comfort bu guruba giren ürünler de klasik çizgi modern çizgi ile birleştirilmiş hem günlük hayat hem iş ve özele davetlerde kullanabileceği modeller Comfort bayan gurubundaki ürünlerde özellikle sandaletler dolgu topuklar ile farklı bir havaya bürünmüş terlikler ve babetler ise ona keza fiyonk ve topuk detayları ile hareket etmesi. Dress gurubuna giren bayan modellerinde deri tekstil, rugan, nubuk ile üretilmiş sade şık ve topuk ayrıntıları ile hem modern hem klasik çizgiler yansıtıyor.

images 411 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 62 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 123 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

Terlikler ise kaliteli şık ve modern çizgilerle tasarlanmış.   Flo ayakkabı modellerin den beğendiğiniz bir ayakkabı modelini tükenmiş olsa bile dilerseniz Flo.com.tr Online sipariş edip alma şansına sahipsiniz. Her şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine misyon edinmiş Flo bu konuda gösterdiği özenle sektöründe siz değerli müşterilerine verdiği değeri açıkça ortaya koyuyor. Flo ayakkabı ve diğer ürün yelpazesi ile bence aldığı parayı son kuruşuna kadar hak ediyor. Kaliteden asla ödün vermeyen Flo ile alışveriş yapmak gerçekten bir ayrıcalık Her kesimden insana hitap eden ayakkabı modellerini her bütçeye uygun fiyat avantajları ile siz değerli müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşıyor. 

images 221 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriindir 32 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 24 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

Rahatlığına önem veren hanımlar dolgu topuklu sandaletlerle hem çok rahat hem çok havalı olacaksınız. Sandalet ile şık olmanın ve Trendi yakalamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Özellikle uzun boylu görünmek isteyen hanımlar yaşadı. Topuklu ve bantlı modeller tamda size göre. Yüksek topuklu modeller ile konforu ve şıklığı bir arada bulacak bir taşla iki kuş vuracaksınız. Renkler süper Fuşya pembe sarı yeşil, pembe, mavi portakal renkleri ile tam bir görsel şölen sunuyor. Erkek modelleri ise klasik ve modern çizgiyi bir arada yansıtıyor. Deri nubuk, rugan tekstil kullanılarak üretilmiş erkek Flo Ayakkabı Modelleri ise bayanlar kadar erkekleri de cezp etmeye devam ediyor. Tarzını yansıtmak isteyen stil sahibi erkekler erkek Flo Ayakkabı Modelleri ile Trendi yakalamanın coşkusunu bu sezon yaşayacaklar Flo Ayakkabı Modelleri ile kaliteyi ucuza almanın verdiği keyifle farkınızı ortaya koyun.

 

     images 30 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri images 72 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri images 133 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

  

images 202 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 93 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri images 163 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

Flo ayakkabı modeli Flo deyince bence bir düşünmek gerekiyor. Dünyaca ünlü markaları bile gölgede bırakacak ürün kalitesi ile farkını ortaya koyuyor. Avrupa standartlarında ürünlerinin hepsi ISO-9001 kalitesinde Flo Ayakkabı modelleri ile şıklığı ve kaliteyi ve Trendi yakalamak istiyorsanız sizde geç kalmadan en yakın mağaza ve Flo.com.tr Online alış veriş ile alışveriş yapmanın keyfini doyasıya yaşayın.     Flo Ayakkabı Modelleri son Trend erkek-bayan modellerinde neler yok ki bayan modellerinde platform topuk nubuk, deri rugan ile üretilmiş modellerinde sadelik ve şıklık ön plana çıkıyor.

 

images 142 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri images 191 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 25 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

 

indir 51 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 36 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 321 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

 

 

Dress erkek gurubu da yine aynı şekilde deri, nubuk süet, bej gri, kahve taba tonlarının hakim olduğu modelle Sandalet- erkek gurubunda yine sandaletlere hem terlik hem ayakkabı olarak kullanılabilecek türde.

 

images 27 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 48 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 42 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

indir 8 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 45 Flo Ayakkabı 2013 Modelleriimages 46 Flo Ayakkabı 2013 Modelleri

 

 

 

En cok Aranan Konular:

Bir Cevap Yazın